Bhu i lumtur! Mund t ket mijra motra n kt bot, por pr mua, ju jeni motra m e mir pa asnj dyshim. Gzuar ditlindjen. Ju kurr nuk dyshoni se un mund t bj asgj, dhe kjo sht pr shkak se ju gjithmon m shtyni prpara q un jam br kjo q jam sot. 162. 100 Urime dhe Mesazhe t prvjetorit t ditlindjes pr kdo: Lajmet Gzuar ditlindjen, motr. A mund t infektohemi duke prekur kartmonedhat? N kt dit t veant, un dua q ju t dini se ju jeni motra m e mbl dhe m e bukur n bot. Ditlindja juaj sht m e veant pr mua se ju sepse n kt dit, un mora dhuratn m t muar t jets time. Te uroj Gezuar Ditelindjen. Pavarsisht se sa serioze bhet jeta, ju duhet t keni at person me t cilin mund t jeni plotsisht budalla. Gzuar ditlindjen, motr! Disa thon q dshirat jan pr yjet, por edhe un mund t t uroj sepse e di q tashm je br nj yll n jetn time. 100. nicesht mir q po rritesh motr e vogl. Thuhet se hna rrotullohet rreth toks. Gzuar Ditlindjen, motr! Le t ndrioj jetn tuaj drita e qirinjve pr ditt e mbetura. Un dua t uroj nj ditlindje shum t lumtur pr motrn m t ndodhur dhe m t zgjuar n t gjith kt univers. Un nuk flas m me ju do dit, por ju jeni akoma n zemrn time do dit. Kurora ju prshtatet m mir gjithmon. Fmijria ime do t kishte qen shum e mrzitshme pa ju pr ta ndar at. Gzuar ditlindjen. Urime per Ditelindjen e Vajzes (Urimi me i Bukur) Gzuar ditlindjen! 124. Jam shum krenar pr personin e mahnitshm, t cilit i ke dal ndr vite! Mesazhi juaj i ditlindjes pr motrn tuaj mund t jet emocionues ose qesharak, por sigurohuni q t'i prcillni ndjenjat tuaja n ditn e saj t veant. Ju keni qen gjithmon pran meje sa her q kisha nevoj pr mbshtetjen dhe kshilln tuaj. Gzuar ditlindjen! thash te ulem dhe ti shkruaj per motren time. Gzuar Ditlindjen, faleminderit q lindt! Jam shum e lumtur q kam nj motr si ti q do t ngrihem. Shpresoj q ditlindja juaj t jet plot momente q ju mbushin zemrn me paqe dhe dashuri. 149. Shum dashuri dhe puthje princi i torts. 2. Un jam gjithmon me fat q t kam ty! Nuk ka njeri n bot pr t cilin kujdesem m shum se ju. Motr, ti me siguri je nj fjoll unike e bors: e bezdisshme unike, e pashoqe dhe unike e dashur. 8.Urime ditlindjen motra ime e vogl, (Emri Motres). Uroj qe bukuria dhe lumtura te te rrethojne ty, jo vetem ne kete dite speciale per ty por gjithmone. Ju jeni aq i veant pr mua sa uroj q do dit e juaja t bhet e veant si sot. Dua t t shoh gjithmon t shklqesh si yll! 3. Urimin ruaje mire Po te lutem shum Sa e paplot do t dukej nj vath kur vishej pa tjetrn? Gzuar ditlindjen dhe nj vit t mbar! 6. Gzuar ditlindjen! Gezuar Ditelindjen Moter! Gzuar ditlindjen! Shpresoj se sot do t t sjell lumturi e pafund dhe do t jet n kujtimet tuaja pr vitet q vijn. Jo vetm sepse ndodh nj her n vit, por sepse sht nj mundsi tjetr pr t reflektuar dhe pr t hartuar shtigje m produktive n jet. Gezuar Ditelindjen Moter! E di gjithashtu se kjo cilsi do tju oj larg n jet. 10 kolegjet m t mira veterinare n azhurnimin e SHBA 2023, Guxoni Ese Shembuj, Udhzues Hap pas Hapi 2023 dhe Shembuj t Pyetjeve, Humbja e ndjeksve n Instagram pas postimit, Ndani t dhnat n MTN 2023 | Shihni Si t Transferoni t Dhnat MTN Nigeria, Rekrutimi i Marins Nigeriane DSSC Lista e plot e kandidatve t przgjedhur 2023. Thuaji asaj t duash! Ju bni m shum sesa t dalloheni n nj turm; ju verboni njerzit me mirsin dhe bujarin tuaj. Le t sjell kjo dit e bukur lumturi dhe mundsi t reja n jetn tuaj. Ndaj ju uroj nj vit plot surpriza, dhurata, gzime dhe t qeshura. Required fields are marked *. Mos ngurroni ti shkruani n seksionin e komenteve m posht. T dua! Urime Ditlindja Motra Ime. 19. Faleminderit q jeni edhe shoku im m i mir. Tani m lejoni t merrem me pjesn e vshtir t planifikimit t nj feste. 91. Urime ditlindjen motr - YouTube Cili Universitet Amerikan jep 100% burs? Gzuar ditlindjen motrs m t shquar ndonjher! 46. Gzuar ditlindjen motr e dashur. Gzuar ditlindjen! Ju jeni ai q m keni msuar se far sht dashuria dhe kujdesi. Pra, cila mund t jet nj mnyr e veant pr t treguar dashuri me motrn tuaj t adhurueshme n ditlindjen e saj? Video nuk i prket kngs "Urime Ditelindja Nane". Buzeqeshjen tende? Un nuk flas m me ty do dit, por ti je akoma n zemrn time do dit. Le t shklqej shklqimi pr ju. Motrat jan shum t ngjashme me miqt m t mira. Mezi pres ta bj kt dit t veant pr ju! Nuk mjaftojn fjalt pr t t prshkruar ty, motra ime. Shyhrete Behluli - Urime Ditelindja Nane Jam i sigurt q do t gjeni argtim dhe aventura n ditn tuaj t madhe, ashtu si do dit!, Nuk mund ta imagjinoj t jem n kt udhtim npr jet pa nj motr kaq t lezetshme si ti. Gzuar ditlindjen. Gzuar Ditlindjen, motr! Keto ishin disa nga urimet me te bukura qe kemi perzgjedhur per ta uruar motren tuaj ne diten e saj te veant. Gzuar ditlindjen! Pyes veten se nse t gjith n kt bot do t mund t kishin nj motr t talentuar si ju, do t kishte qen gjja m e madhe q ka ndodhur ndonjher! 169. Gzuar ditlindjen! 87. Gezuar Ditelindjen Moter. Duke ju uruar nj ditlindje shum t lumtur, motr! 68. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen pr ty, dukesh majmun dhe i prkisni kopshtit zoologjik! Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen. or Tsenund shnorhavor! Ata kan durimin e nj murgu dhe jan m t bukur nga brenda se sa do t dukej nga jasht nj fitues i konkursit t bukuris. Pra, bjeni motrn tuaj t kuptoj rndsin e saj n jetn tuaj duke i drguar asaj nj mesazh t veant pr ditlindjen. Prandaj, nuk shpresoj asgj tjetr vese m t mirn pr ju. Pa ty, nuk do ta kisha arritur deri tani. Pa ty, nuk mund t isha kurr personi q jam sot. 14. 5. Urime Ditelindjen djali im, Urime Ditelindjen bija ime! 121. Ju jeni t veant n do drejtim. Gzuar ditlindjen motrs time, e cila nuk m lshon kurr dhe vetm m ngre. Gzuar ditlindjen! urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. Kur qirinjet te i fikesh N'deshire me fut dhe mua Jam une e dashura jote Qe me shpirt te dua! 70. Gzuar ditlindjen i dashur i dashur. Lexo m shum Tarek El Moussa Vlera Netovazhdoj, Lexo m shum Si t telefononi nj numr telefoni t kufizuar: Plotsoni hap pas hapivazhdoj, Lexo m shum Shpejtsia mesatare e vrapimit njerzor dhe kshilla pr t prmirsuar ritmin tuajvazhdoj, Lexo m shum Si t shikoni kasetat MiniDV pa kamern: Mnyrat m t thjeshta q shfaqenvazhdoj, Lexo m shum Fakte argtuese pr lulet e portokallit | Nj lule e prdorur pr t br parfume!vazhdoj, Lexo m shum Qyteti i Arteve dhe Shkencave: Zbuloni Valenciavazhdoj, Adresa juaj e emailit nuk do t publikohet. Ju bni t gjith kujde in n bot pr t iguruar q i vogli juaj t rritet i igurt n barkun tuaj. Hej motr, jo gjithmon jua them kt por jam vrtet me fat q ju kam n jetn time. Gzuar ditlindjen! far GPA krkohet pr burs t plot n SHBA? Jam shum me fat q kam nj motr kaq t dashur dhe t dashur si ti. Wednesday, March 1 2023. . Ndrkoh, nuk e di se far do t bja nse nuk do t kishe lindur. Gzuar ditlindjen motra ime e preferuar! Urimet e ditlindjes pr motrn: Motra ime e dashur, ka nje ditelindje qe nga mengjesi kshtu q un i uroj asaj far mundem dhe un do ta ndihmoj sa her q ajo t ket nevoj. Ketu do gjeni shume Urime per Ditelindje te Ndryshme. Ketu do gjeni urime te ndryshme per ditelindje dhe te uroni me te dashurit tuaj. Gzuar ditlindjen! Motr, ti ke qen gjithmon aty pr mua. Gzuar ditlindjen, ju jeni m t mirt! Un nuk dua asgj tjetr n jet, pr sa koh q ju kam n shtpin time. Fakte argtuese pr lulet e portokallit | Nj lule e prdorur pr t br parfume! Gezuar ditelindjen moter. Dua t them, edhe ti je shum i jashtzakonshm. 9. Ato jan gjithashtu nj mundsi pr t treguar dashuri dhe vlersim pr njerzit pr t cilt kujdesemi Urime Per Ditelindje. Ndonjher ndoshta zihesh me motrat, por e prfundon si nj shoqe m e mir. Gzuar ditlindjen motr! Sepse buzqeshja juaj sht e rndsishme pr ne. S fundi, nse ju plqeu ky artikull, regjistrohuni me emailin tuaj pr materialet prkatse. Me kalimin e viteve ne mund t kemi pasur mosmarrveshje dhe grindje t vogla, por motrat bjn vetm kt. 34. Gzuar ditlindjen. Te dua, gjithsesi! Zoti t bekoft. Gzuar ditlindjen vlla! Drgimi i gjith dashuris dhe lutjeve t mia! Duke ju uruar nj dit prrallore gzimi dhe lumturie! Gzuar ditlindjen kukull e bukur. Te dua per kete. Keto ishin disa nga urime per ditelindjen e vajzes, por me poshte do gjeni edhe disa te tjera te cilat besoj qe do u pelqejne shume. Pr urime n telefon, n nj kartolin, letr ose SMS ju mund t zgjidhni nj nga poezit e shkurtra unike. Ju jeni nj person i mir, nj mik i mrekullueshm dhe nj motr e mahnitshme. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen motrs sime t dashur! Por ti ishe e dashura ime. Keni nj ditlindje t mrekullueshme Gzuar. Ju meritoni nj fest t madhe pr kt dit! Gzuar ditlindjen. Edhe n imagjinatn time. Ju nuk mund t ndaloni s paturi ditlindje dhe nuk mund t ndaloni s qeni motra ime. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen pr ty nga ti bir! Gezuar Ditelindjen! Shume kthime te lumtura te dites. 134. Kthime shum t lumtura t dits! Duke ju uruar nj ditlindje t . 69. 104. 148. Gzuar ditlindjen. 10. Gzuar ditlindjen. Video q kemi n TeksteShqip, sht zyrtare, ndrsa ajo e drguar, jo. Gzuar ditlindjen. Keni nj ditlindje t mrekullueshme! Gezuar ditelindjen mikut te vertete gjithmone. Listing Gzuar ditlindjen. 82. Megjithat, edhe torta juaj e ditlindjes po pret! Sis, prindrit tan t dashur na kan br vllezr e motra dhe ne kemi br dy miq t mdhenj. "Urimet e ditlindjes pr motrn". Faleminderit. "Urimet e ditlindjes pr motrn". urim ditelindje per vajzen Ketu do te mund te gjeni urimeperditelindjen e femijes tuaj! 138. Urimet pr prvjetorin e ditlindjes: Ditlindjet jan nj nga festimet m t rndsishme n jetn e dikujt. Nuk ka dashuri t till midis motrave; sht lloji i dashuris q sjell kujtime t mbla dhe ndjenja t paqarta. Gzuar ditlindjen. Besoj se ende ka shum kujtime t mbla pr t ardhur. Megjithat, a mund t rritesh pr t qen nj model pr do vajz n kt bot? Gzuar ditlindjen bashkshort i dashur! Motrat jan roje. Ju jeni personi m i mahnitshm, m i bukur dhe m i fort q kam takuar ndonjher. Gzuar ditlindjen. Prqafime t ngrohta dhe urimet m t mira pr motrn time t vogl e cila bhet m e menur do dit. Cilat 3 punt kryesore paguajn m shum? Nj motr mund t bj vetm mnyrat q ju prekni zemrn time. 151. Gjithsesi, Zoti e dhnt jetn tuaj me paqe dhe harmoni t pafundme me t dashurit tuaj! Urime te tjera per Urime Ditelindjen Mami. Politika E Privatsis | Jepini asaj nj mesazh ditlindjeje ditn kur ajo ka lindur! Shume Urime Ditelindjen Moter "Jam shum mirnjohse q kam nj motr si ju, me t ciln mund t ndani ulje-ngritjet e jets. 122. Me poshte keni nje kenge ne gjuhen angleze, te cilen mund te ia dergoni motres tuaj me rastin e datelindjes se saj. Gzuar Ditlindjen mbretreshs s mbretris sime. Dhe po ta dish, q jo vetm Motr t kam, por t kam e do t t kem edhe mikesh. Mund t jesh lulja m e bukur n kopsht ose torta m e shijshme n dyqan. Faleminderit q nuk m gjykove kurr dhe vetm m doje. Ju uroj nj fest t paharrueshme t ksaj dite! Gzuar ditlindjen vllait tim t mrekullueshm. Gzuar ditlindjen motra m e mir ndonjher. Qofshi t bekuar me sukses dhe lavdi. Kur jeta m rrzon, gjithka q duhet t bj sht t prfytyroj buzqeshjen tuaj t mbl dhe un mund t qndroj prsri. Qoft ditlindja juaj aq e ftoht dhe e gzuar sa ju! Ju urojm prosperitet dhe begati, jo vetm kt vit, por n do vit. Dhe t dyja kto jan gjra t mira. Verysht shum e leht pr mua, sepse un gjithmon dua m t mirn pr sis tim t bukur. 159. 52. Cili vend sht m i leht pr t marr burs. Ti je personi q e mbaj m afr zemrs sime. Gzuar ditlindjen! Un mund t komplimentoj pr bukurine tnde t brendshme dhe t jashtme. 141. Te dua, motra ime dhe jam shume e lumtur te ndaj kete dite speciale me ty. Ju jeni edhe nj vit m i menur dhe rreth dy minuta larg nga kapja e a koktej. T duaa-. Ti je ylli i jets sime. Ju meritoni t jeni t lumtur n do moment t jets tuaj. It'ssht shum mir t kesh nj motr kaq t mrekullueshme si ti n jetn time. T gjith mund ti kujtoj sepse i moj prgjithmon. Keni nj ditlindje t shklqyer! 123. Gzuar ditlindjen! Ishte nj prvoj kaq e madhe t rritesh me nj vajz t mendur dhe argtuese si ti. E di qe jam ngecur me ty per gjithe jeten, por edhe sikur te mund te zgjidhja nje moter tjeter, prape do te te zgjidhja. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen. Sisters ndajn kaq shum emocione si gzimi, e qeshura, lumturia, zemrimi, xhelozia dhe bashk. Bekimet e Zotit qofshin mbi ty prgjithmon! Ju jeni motra m e mir q ka pasur dikush. Urime per Ditelindjen e Vajzes - Te bukura Sot po i uroj vajzs. Motr e dashur, ti gjithmon m ke mbshtetur n trash e holl dhe m ke ndaluar t marr vendime budallaqe. M n fund je 21! Ju jeni fjal pr fjal motra m e mir ndonjher. Nse do t kishte ndonjher nj mim pr t qen nna m e mir n bot, do ta fitoje do her. N ditn e saj t veant, urojini asaj nj dit t mbushur me dashuri dhe buzqeshje. Faleminderit q ma bt jetn kuptimplot. Edhe pse kurr nuk m ka plqyer vrtet ndarja e gjrave t mia me ju, gjithmon m ka gzuar ndarja e fmijris dhe dashuris pr njri -tjetrin. Ju jeni nj bekim n jetn time. Stafi i TeksteShqip shton do dit video t reja, por sht e mirpritur ndihma e kujtdo q arrin t gjej nj videoklip q mungon, apo nj version m t mir sesa klipi q mund t jet aktualisht n TeksteShqip. 7.T kesh nj motr, sht gjeja m e bukur q mund t t ket falur jeta, e cila nganjher mund t t rezervoj befasi t kndshme e t pakndshme. Gzuar ditlindjen motra ime e vogl mahnitse! Urimet me te mira dhe gezuar ditelindjen! 3. Jeta juaj qoft plot sukses dhe lavdi! Faleminderit pr t gjitha ato kujtime t mrekullueshme. Urime ditelindjen | Urime Ditelindjen pr Fmij - www.Zemra.org Ketu do gjeshe urimet me te bukura qe ta urosh motren tuaj per ditelindje. T dua, Gzuar ditlindjen. Gzuar Ditlindjen, motra ime e dashur! Required fields are marked *. Drguar urimet e mia m t mira rrugn tuaj n ditlindjen tuaj. 140. Pai nj ditlindje t mrekullueshme., Gzuar ditlindjen! Shpresoj q kt vit t bekohesh duke fituar nj llogari t madhe dhjami dhe trupin tnd t holl t dshiruar! Kaq i lumtur q t kam marr, sis! Faleminderit q jeni gjithmon frymzimi dhe msuesi im n jet. Ju jeni gjithka q mund t kisha krkuar n nj motr dhe m shum. Bni mir t'i ndani kto mesazhe me miqt dhe t dashurit tuaj. Zoti t bekoft. 56. Faleminderit q gjithnj keni shpinn time. E di q jam mbrthyer me ty pr gjith jetn, por edhe nse mund t zgjedh nj motr tjetr, prap do t t zgjedh. Urime per Lindjen e Vajzes (Urime te Ndryshme), Urime Ditelindjen Shpirti Im [Urimi m i Mir], Urime Ditelindjen Vajza Ime [Urime te veanta], Urime Ditelindjen Vella [Urime Shume Speciale], Urime Ditelindjen Mami [Urime per te Veanten], Urime Ditelindjen Moter [Urime Shume te Bukura], Urime Ditelindjen Babi Urim shum i Bukur, Urime per Ditelindjen e Djalit [i veant], Urime per Ditelindjen e Vajzes (Urimi me i Bukur), Urime per Ditelindje te Ndryshme per te gjithe. Mos e hiqni tortn dhe hani nj fet shtes pr mua. Sis, ti je tamam si nj ylber: bukuroshe, shumngjyrshe dhe e bn jetn time m t gjall. Prandaj, un jam jashtzakonisht mirnjohs pr ju. Gzuar ditlindjen. 161. Gzuar ditlindjen pr m t bukurit dhe m t mirt grua e mrekullueshme n bot. Do t doja ta dija aq bukur sekretin e plakjes. Ju jeni personi i vetm me t cilin mund t ndaj do sekret tim pa u menduar dy her. Gzuar ditlindjen. Prqendrohuni n ditt q ende nuk do t vijn. 54. Mesazhe frymzuese pr ditlindjen pr motrn: Nj motr sht ajo q ju ka par n koh t mira dhe t kqija pa marr parasysh moshn tuaj. Prandaj ne po ju japim disa ide se si ta uroni pr ditlindje t dashurn ose t dashurin tuaj! N ditlindjen tuaj, un vetm dua t them faleminderit, un t dua, dhe gjithka q ju nevojitet sht e juaja. Ju keni parasysh botn pr mua, motr e dashur. Faleminderit q gjithnj ishe sistemi im mbshtets n jet. T jesh i lidhur me mua sht vrtet dhurata e vetme q t duhet. Asnj dashuri n bot nuk mund ta errsoj dashurin q na ke dhn. Gzuar ditlindjen. document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() ); Rikthehet Luljeta Bozo: far ishte trmeti i s hns dhe deri kur do vazhdojn lkundjet. Gzuar ditlindjen! Miqt mund t vijn dhe t shkojn, por motrat duhet t jen gjithmon pran. Kaloni nj dit t mrekullueshme dhe bni shum kujtime. N nj bot plot mashtrim, gjeta nj perl kaq t pastr dhe t muar sa m ndryshoi jetn menjher. 67. asht nj dhurat e rrall t kesh nj motr si fenomenal si ju. Kur ju shikoj, ndjehem sikur po shikoj veten n pasqyr. 11. Gzuar ditlindjen. "Ju jeni nj nga partnert m t mir t biznesit me t cilt kemi punuar. Gzuar ditlindjen! Jam shum e lumtur q kam nj motr e cila gjithmon m mbush ditt me momente gzimi. 3.Urimi im per ditelindjen tende moter eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. 101. Moter e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Gzuar Ditlindjen mik i dashur. Ndihem me fat q kam nj person kaq t ftoht si ti si motr. sht e vshtir t besoj se ti po rritesh kaq shpejt. Dshiroj q kt dit ta bj ditn m t mir t jets tuaj. Gzuar ditlindjen. 79. Gzuar ditlindjen, motr., Nj puthje ditlindjeje pr motrn time t mrekullueshme! Jam vrtet krenare q e gjej veten si motra ime. M vjen mir q kam nj motr kaq t mrekullueshme si ju n jetn time. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen motr e dashur. Un kam prqafime t veanta pr ditlindjen pr ju sot. Lexo Urime Ditelindjen Moter [Urime Shume te Bukura] . Video e drguar sht fshir ndrkoh nga YouTube ose sht e padisponueshme. Shpresoj t kesh nj ditlindje t lumtur!" "E di q keni kaluar shum koh t vshtira, por nuk u dorzuat kurr. Faleminderit q gjithmon jeni shfaqur pas periudhave t mia me shi n jet. Motr, askush nuk shklqen aq shum sa shklqen ti. Jam vrtet krenare q e gjej veten si motra ime. 125. Gzuar ditlindjen, sis. 15. 9.Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Un do t ndaloj s drguari ty grim. Shpresoj t kesh nj ditlindje t lumtur!, E di q keni kaluar shum koh t vshtira, por nuk u dorzuat kurr. Nj motr sht nj streh kur koht jan t trishtuara, nj frymzim kur koht jan t trishtuara dhe gjithmon nj armatur pr t shptuar shpinn ton. Motra ka nj lidhje t veant me ne q nuk duhet marr si e mirqen. Ti per mua je shume speciale andaj e dashur moter SHUME URIME PER TY DITELINDJA! Keni nj qasje kaq pozitive. Shume Urime Ditelindjen dhe te premtoj qe ditelindja jote do te jete shume speciale. Mes t gjitha ditve q kalojm s bashku, ditlindjet tuaja jan m t preferuarat e mia. 41. Gezuar Ditelindjen Moter. Gzuar ditlindjen. Faleminderit. Faleminderit q jeni shoqruesi i prsosur n udhtimet e MOTISRSIMe Un gjithmon ndihesha jasht ktij globi kur ishim bashk. 47. Shume Urime per Ty. Nuk kam shkuar kurr n parajs, por e di se nuk mund t m jap m shum ngushllim sesa prqafimet e tua. Arabic: Eid milaad saeed! Sidoqoft, dashurin time gjithmon mund ta ndjeni n ajr. Pun t mbar t msuarit nga mjeshtri, motra e vogl. Motrs sime, asaj q gjithmon m rrinte pran - Gzuar ditlindjen! Urime ditelindje te mbare dhe te gezuar e dashura ime. Ato jan nj koh pr t festuar dhe vlersuar veten dhe njerzit pr t cilt kujdesemi, si dhe nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t br ndryshime pozitive n jetn ton. Sigurisht q jeni pak m pak i bezdisshm se dje. Jam i sigurt q do t gjeni argtim dhe aventura n ditn tuaj t madhe, ashtu si do dit!, Nj puthje ditlindjeje pr motrn e bukur! Motr, ju tashm e keni br pjesn e vshtir t plakjes. Gezuar edhe 100 vjee motra ime! Ju uroj nj ditlindje po aq t mrekullueshme sa ju! 133. Sot sht dita q lindi e dashura ime e bukur. Drgimi i nj kutie t plot dashurie dhe puthje per te dashurin tim! Me poshte do gjeni shume Urime Ditelindjen Moter dhe ta uroni ate ne menyren me te mire te mundur. Etiketa: Urimet m t mira t ditlindjes pr motrn pr t treguar kujdes, urime per ditelindje per motren, urime per ditelindje per moter dhe vella, urime per ditelindje per kunaten, urime per ditelindje per motren e vogel, urime emocionale pr ditlindje pr motrn, urime qesharake per ditelindje per motren, zemra prek urimet e ditlindjes pr motrn, Korrik 2021 Urimet m t mira t ditlindjes pr motrn, urime te gjata per ditelindje per motren, urime te shkurtra per ditelindje per motren.